Najnowszy blok:19928887
Cena: PLN14,902.97
Gaz (priorytet): 10gwei (niski) | 10gwei (średni) | 13gwei (wysoki)
23 maja, 2024
EthereumL2

Worldcoin planuje własne L2

Worldcoin poinformował że planuje uruchomić własny blockchain Ethereum L2 oparty o technologię Optimism.

Worldcoin, początkowo stworzony w celu promowania defi i unikalnego konceptu „Proof of Personhood”, obecnie opublikował że planuje wykorzystanie technologii Ethereum Layer 2 (L2). Ta decyzja ma na celu wykorzystanie szybszego, tańszego i bardziej skalowalnego środowiska oferowanego przez rozwiązania Ethereum L2, aby sprostać rosnącej liczbie użytkowników, która już teraz liczy ponad 10 milionów osób na całym świecie.

Kluczową cechą World Chain jest wykorzystanie World ID do weryfikacji tożsamości. Worldcoin ma na celu złagodzenie typowych problemów blockchain, takich jak przeciążenie sieci przez boty. To podejście nie tylko obiecuje usprawnić procesy transakcyjne, ale także zwiększa bezpieczeństwo i zaufanie użytkowników, dając priorytet transakcjom wykonanym przez zweryfikowanych ludzi. Weryfikacja następuje poprzez zeskanowanie tęczówki oka.

Podobne artykuły

ETFy zaakcpetowane w Hongkongu

luke

Wyzwania związane z wyborem klienta na sieci Ethereum

luke

Stripe wprowadza płatności krypto (ponownie)

luke

Zostaw komentarz

Ta strona używa ciasteczek (cookies), aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności Akceptuj Więcej